تکفام طب
تکفام طب

تعمیرات دستگاه لیزر

تعمیرات دستگاه نیازمند مهارت و تجربه بالایی می باشد. شرکت تکفام طب با بیش از چند دهه فعالیت در حوضه های تعمیرات، خرید و فروش دستگاه های لیزر موهای زائد، دستگاه هایفو و دستگاه های لاغری، همواره توانسه است رضایت مشتریان خود را جلب کند.

تعمیرات دستگاه لیزر

خدمات تعمیرات شرکت تکفام طب عبارت است از:

فایبر پولیش دستگاه لیزر
تعمیرات الکترونیکی دستگاه لیزر
تعمیر هندپیس دستگاه لیزر
تامین قطعات دستگاه لیزر
آپدیت نرم افزاری دستگاه لیزر
سرویس دوره ای دستگاه لیزر

فایبرپولیش و رادرفربیش الکساندرایت

خدمات فایبرپولیش و رادرفربیش در شرکت مهندسی پزشکی تکفام طب برای انواع دستگاه های لیزر قابل انجام می باشد. 

توسط برترین تکنولوژی تعمیر ( تراش و پولیش) با استفاده از ابزار و ادوات وارداتی و مورد استفاده در علم اپتیک روز دنیا در ژاپن و
آلمان جهت تعمیر و پولیش فیبر های نوری پزشکی و نظامی. در صورت تحویل فیبر نوری بیش از یکی جهت تعمیر، با توجه به تعداد فیبر های تحویلی هزینه کلی تعمیر شامل تخفیف می باشد. 

به همراه گارانتی بلند مدت از 2 ماه الی 6 ماه و ضمانت صحت کارکرد فیبر نوری و عدم سوختگی پوست.

زمان تعمیر و تحویل : 7 روز کاری

راد رفربیش
فایبرپولیش

تعمیرات الکترونیکی دستگاه

تعمیرات الکترونیکی دستگاه ها چگونه است؟ شرکت مهندسی پزشکی تکفام طب ارائه دهنده خدمات تعمیر پاور باکس و تمامی قسمت های الکترونیکی دستگاه های زیبایی می باشد. این شرکت با تجربه 12 ساله در زمینه تعمیرات الکترونیکی دستگاه ها، عیب یابی دقیق و مهندسی بردهای الکترونیکی با هدف گسترش خدمات تعمیر بردهای الکترونیکی در سراسر کشور بوده است.

لطفا توجه نمایید که تنها هر برد الکترونیکی ازتجهیزات مختلف که ارزش تعمیر داشته باشد و قبلا توسط افراد فاقد تخصص دست کاری نشده باشد مورد پذیرش ما است.

91
تعمیر لیزر

تعمیر هندپیس دستگاه

تعمیر هندپیس دستگاه هم در شرکت تکفام طب انجام می شود. آسیب دیدن هندپیس باعث اختلال در عملکرد دستگاه می گردد که حتماً برای تعمیر و سرویس آن باید اقدام نمود. تعمیر هندپیس دستگاه زیبایی خود را به ما بسپارید با برقراری تماس با گروه مهندسی تکفام طب و در میان گذاشتن مشکل دستگاه خود با کارشناسان ما، در زمان کوتاه و با هزینه‌ ای کم به صورت تخصصی و دقیق هندپیس را سالم تحویل بگیرید.

خدمات ما شامل:

  • تعمیر هندپیس دستگاه لیزر مو دایود و لیزر بار ( سورس لیزر ) و لیزر shr پزشکی و تعمیر هندپیس لیزر موی زائد اس اچ آر، دایود، آی پی ال ایلایت و الکساندرایت و انواع تجهیزات پزشکی

  • تعمیر تخصصی هندپیس انواع تجهیزات پزشکی زیبایی، پوست، مو و هندپیس و تعمیر فوق تخصصی دستگاه لیزر موی زائد و تعمیر دستگاه لاغری و تعویض لامپ لیزر
  • تعمیر هندپیس دستگاه لیزر الکساندرایت (Alexandrite)

  • تعمیر هندپیس لیزر کیوسوئیچ (Q switch)
تعمیر هندپیس لیزر
تعمیر هندپیس لیزر

تامین قطعات دستگاه

تامین قطعات دستگاه هم در شرکت تکفام طب صورت می گیرد؟ با توجه به اهمیت خدمات پس از فروش، این شرکت همواره در صدد تامین قطعات به صورت کامل در زمینه زیبایی است و تا کنون توانسته است بیش از 80 درصد اقلام مورد نیاز در این زمینه را فراهم نماید. 

تامین قطعات لیزر موهای زائد
تامین قطعات لیزر موهای زائد
تامین قطعات لیزر موهای زائد

آپدیت های سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه

آپدیت های سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه در این شرکت با توجه بر پایه طراحی و ساخت دستگاه های زیبایی و شناخت کافی در زمینه اصول طراحی دستگاه های زیبایی می تواند مشکلات ناشی از ساخت دستگاه ها به صورت نرم افزاری و سخت افزاری را به صورت کامل تشخیص و اقدام به رفع عیب در این زمینه نماید.

از کارهای انجام شده در این زمینه می توان به :

  • بهبود سیستم کولینگ چرخش آب تمامی دستگاههای زیبایی
  • افزایش توان و بهینه سازی قدرت خروجی دستگاههای لیزر
  • آموزش نحوه کارکرد صحیح دستگاهها و آپدیت های لازم برای کمپانی های سازنده مطابق با نژاد ایرانی
  • آپگرید های سخت افزاری در راستای بهبود کیفیت و کاهش هزینه خدمات 
اپدیت نرم افزاری و سخت افزاری
اپدیت نرم افزاری و سخت افزاری

سرویس دوره ای و عیب یابی دستگاه

سرویس دوره ای دستگاه لازم است؟ اگر شما هم مشکل خرابی دستگاه دارید، این دستگاه ها عموما قیمت بالایی دارند و تعویض آن ها در صورت خرابی و استهلاک اصلا به صرفه نیست. در نتیجه رغبت به تعمیر دستگاه های زیبایی در چند سال اخیر بسیار افزایش یافته است.

اما از طرفی اجناس و قطعات متفرقه و تقلبی نیز در بازار رشد بی رویه ‌ای داشته است و استفاده از این قطعات سبب خسارات جبران ناپذیری به دستگاه می گردد.
استفاده از قطعات تقلبی و تعمیرات ناشیانه، می تواند آسیبی جدی به دستگاه وارد کند و دستگاه شما را عملا به وسیله ای نا کارآمد و بدون جواب دهی مبدل سازد. لذا اگر با هرگونه مشکلی در عملکرد دستگاه مواجه شدید، تعمیرات آن را به ما بسپارید.

توجه به سرویس ها و بازدید های روتین هفتگی ماهیانه و سالیانه بسیار بااهمیت است و باعث کاهش هزینه های دستگاه در طولانی مدت خواهد شد لذا این شرکت در مورد دستگاههای زیبایی سرویس های روتینی را تعریف میکند که در موعد مقرر نیاز به این سرویس ها است.

enemad-logo