تکفام طب
تکفام طب

هایفوتراپی

هایفوتراپی

آشنایی با هایفوتراپی

هایفوتراپی یک روش غیر تهاجمی برای جوانسازی پوست و زیبا سازی آن است که با دستگاه هایفو اولترافورمر انجام می‌شود. این دستگاه ساخت کشور کره جنوبی هست که جزو شناخته شده‌ترین دستگاه‌‍‌های دنیا است.

در ادامه به بررسی عملکرد و جزئیات این روش خواهیم پرداخت.

هایفوتراپی چیست؟

هایفوتراپی چیست؟ شاید برایتان سوال باشد که نحوه کارکرد این دستگاه به چه صورت است و یا چه عملکردی بر روی پوست شما دارد. هایفوتراپی، با استفاده از انرژی اولتراسوند، تولید کلاژن را در پوست تحریک می‌کند و باعث سفت و محکم شدن آن می‌گردد.

هایفوتراپی چیست؟

امواج اولتراسوند، به عمق پوست شما نفوذ کرده و به مدت 2 الی 3 ماه، پوست را به کلاژن سازی تحریک می‌کند. این روش مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا بوده و هیچگونه ضرر و عوارضی به دنبال ندارد.

نحوه عملکرد هایفوتراپی

عملکرد هایفوتراپی به این صورت است که امواج اولتراسوند، با انرژی متمرکز، به لایه زیرین پوست نفوذ می‌کند. این انرژی موجب گرم شدن بافت‌های پوست می‌شود. زمانی که سلول‌های پوست به گرما مورد نظر برسند، دچار آسیب سلولی می‌شوند.

شاید گمان کنید این آسیب خطرناک است. درحالی که این آسیب سلولی ایجاد شده، نه تنها هیچ خطری ندارد بلکه موجب تحریک سلول‌های پوست به ساخت کلاژن و الاستین می‌گردد. امواج اولتراسوند، تنها بافت زیرین پوست را مورد هدف قرار می‌دهد و هیچ مشکلی برای سلول‌های دیگر ایجاد نمی‌کند.

هایفو درد دارد؟

هایفو درد دارد؟ خیر. افراد هنگام انجام هایفو، احساسی مشابه به جرقه‌های ریز و گرما دارند که به هیچ عنوان غیر قابل تحمل و درناک نیست. اگر نگران درد حین انجام هایفوتراپی هستید، می‌توانید از بی‌حسی‌های موضعی قبل از انجام کار استفاده نمایید.

همچنین هایفوتراپی، هیچگونه دوره نقاهتی ندارد و شما می‌توانید بلافاصله پس از درمان، به فعالیت‌های روزانه خود بپردازید. اثرات باقی مانده از هایفوتراپی، کمتر از یک هفته از بین خواهد رفت، در غیر این صورت حتما به پزشک خود اطلاع دهید.

دستگاه هایفو

دستگاه هایفو اولترافورمر، ساخت کمپانی جانته لیزر است که دوکاره بوده و با 7 کارتریج مختلف در امر جوانسازی و لاغری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه جزو معدود دستگاه‌های با کیفیت دوکاره است.

دستگاه هایفو

دستگاه هایفو اولترافورمر، دارای 4 کارتریج جوانسازی و 3 کارتریج لاغری است. نتایج کامل درمان با این دستگاه، پس از چند ماه مشخص می‌شود و بلافاصله پس از انجام، بیماران تغییری را احساس نخواهند کرد.

نتیجه گیری

باتوجه به صحبت‌های گفته شده، استفاده از روش هایفوتراپی، امری بسیار موثر در جوانسازی خواهد بود. توجه داشته باشید که هایفوتراپی را برای تمامی نقاط بدن نظیر واژینال، صورت و بدن استفاده می‌کنند.

هایفوتراپی چیست؟

هایفوتراپی چیست؟

هایفوتراپی چیست؟ در این مقاله می‌خواهیم در رابطه با نحوه عملکرد دستگاه هایفو صحبت کنیم پس با ما همراه باشید.

enemad-logo